Condensator poliester, 100nF, 40V AC, 63V DC, KEMET - R82DC3100AA50J
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T145233
Distribuie
  • 1,44lei
  • Fără TVA:1,19lei
  • 10 sau mai multe 0,85lei
  • 100 sau mai multe 0,62lei
  • 366 sau mai multe 0,27lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (38607 buc.)
Capacitate condensator: 100nF
Tensiune de lucru max.: 40V AC, 63V DC
Toleranta: ±5%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R82
Caracteristici
Alias 82DC3100AA50J
Capacitanţa 100nF
Dimensiuni carcasa 7.2x2.5x6.5mm
Material Plastic
Raster terminale 5mm
Serie condensatoare R82
Tip condensator cu poliester
Tip montare Clema
Tip produs Contactor
Toleranţa ±5%