Condensator poliester, 100nF, 400V AC, 630V DC, WIMA - MKS4J031004C00KI00
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144793
Distribuie
  • 7,31lei
  • Fără TVA:6,04lei
  • 10 sau mai multe 3,28lei
  • 25 sau mai multe 2,76lei
  • 48 sau mai multe 2,08lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (572 buc.)
Capacitate condensator: 100nF
Tensiune de lucru max.: 400V AC, 630V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 15mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 100nF
Dimensiuni carcasa 6x12.5x18mm
Material Plastic
Raster terminale 15mm
Serie condensatoare MKT
Subtip ambalaj bandă
Tip condensator cu poliester
Tip montare Clema
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%