Condensator poliester, 100nF, 400V AC, 630V DC, WIMA - MKS4J031004C00KI00
- Producător Wima
- Cod produs:T144793
7,31lei
- Fără TVA:6,04lei
- 10 sau mai multe 3,28lei
- 25 sau mai multe 2,76lei
- 48 sau mai multe 2,08lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (572 buc.)
Capacitate condensator: 100nF
Tensiune de lucru max.: 400V AC, 630V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 15mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
| Capacitanţa | 100nF |
| Dimensiuni carcasa | 6x12.5x18mm |
| Material | Plastic |
| Raster terminale | 15mm |
| Serie condensatoare | MKT |
| Subtip ambalaj | bandă |
| Tip condensator | cu poliester |
| Tip montare | Clema |
| Tip produs | Contactor |
| Toleranţa | ±10% |