Condensator poliester, 100nF, 400V AC, 630V DC, WIMA - MKS4J031004C00JSSD
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144792
Distribuie
  • 2,18lei
  • Fără TVA:1,80lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 100nF
Tensiune de lucru max.: 400V AC, 630V DC
Toleranta: ±5%
Raster terminale: 15mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 100nF
Dimensiuni carcasa 6x12.5x18mm
Dimensiuni terminale lung. 6mm
Material Plastic
Raster terminale 15mm
Serie condensatoare MKT
Tip condensator cu poliester
Tip montare Clema
Tip produs Contactor
Toleranţa ±5%