Condensator poliester, 100nF, 400V AC, 1kV DC, WIMA - MKS4O131004J00JSSD
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144781
Distribuie
  • 2,90lei
  • Fără TVA:2,40lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 100nF
Tensiune de lucru max.: 400V AC, 1kV DC
Toleranta: ±5%
Raster terminale: 15mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 100nF
Dimensiuni carcasa 9x16x18mm
Dimensiuni terminale lung. 6mm
Material Plastic
Raster terminale 15mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±5%