Condensator poliester, 100nF, 400V AC, 1.5kV DC, WIMA - MKS4S031005G00KSSD
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144783
Distribuie
  • 8,90lei
  • Fără TVA:7,36lei
  • 10 sau mai multe 8,09lei
  • 18 sau mai multe 5,93lei
  • 42 sau mai multe 5,62lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (1011 buc.)
Capacitate condensator: 100nF
Tensiune de lucru max.: 400V AC, 1.5kV DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 22.5mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 100nF
Dimensiuni carcasa 10.5x19x26.5mm
Material Plastic
Raster terminale 22.5mm
Serie condensatoare MKT
Tip condensator cu poliester
Tip montare Clema
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%