Condensator poliester, 100nF, 400V AC, 1.5kV DC, WIMA - MKS4S031005G00KSSD
- Producător Wima
- Cod produs:T144783
8,90lei
- Fără TVA:7,36lei
- 10 sau mai multe 8,09lei
- 18 sau mai multe 5,93lei
- 42 sau mai multe 5,62lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (1011 buc.)
Capacitate condensator: 100nF
Tensiune de lucru max.: 400V AC, 1.5kV DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 22.5mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
| Capacitanţa | 100nF |
| Dimensiuni carcasa | 10.5x19x26.5mm |
| Material | Plastic |
| Raster terminale | 22.5mm |
| Serie condensatoare | MKT |
| Tip condensator | cu poliester |
| Tip montare | Clema |
| Tip produs | Contactor |
| Toleranţa | ±10% |