Condensator poliester, 100nF, 220V AC, 630V DC, KEMET - R60PN31005030K
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T145202
Distribuie
  • 7,48lei
  • Fără TVA:6,18lei
  • 10 sau mai multe 5,25lei
  • 45 sau mai multe 2,21lei
  • 50 sau mai multe 2,20lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (248 buc.)
Capacitate condensator: 100nF
Tensiune de lucru max.: 220V AC, 630V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 22.5mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R60
Caracteristici
Alias 60PN31005030K
Capacitanţa 100nF
Dimensiuni carcasa 26.5x6x15mm
Material Plastic
Raster terminale 22.5mm
Serie condensatoare R60
Tip condensator cu poliester
Tip montare Clema
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%