Condensator poliester, 100nF, 220V AC, 630V DC, KEMET - R60PN31005030K
- Producător Kemet
- Cod produs:T145202
7,48lei
- Fără TVA:6,18lei
- 10 sau mai multe 5,25lei
- 45 sau mai multe 2,21lei
- 50 sau mai multe 2,20lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (248 buc.)
Capacitate condensator: 100nF
Tensiune de lucru max.: 220V AC, 630V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 22.5mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R60
Caracteristici
| Alias | 60PN31005030K |
| Capacitanţa | 100nF |
| Dimensiuni carcasa | 26.5x6x15mm |
| Material | Plastic |
| Raster terminale | 22.5mm |
| Serie condensatoare | R60 |
| Tip condensator | cu poliester |
| Tip montare | Clema |
| Tip produs | Contactor |
| Toleranţa | ±10% |