Condensator poliester, 100nF, 220V AC, 630V DC, KEMET - R60PI31005030K
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T145199
Distribuie
  • 3,48lei
  • Fără TVA:2,88lei
  • 10 sau mai multe 2,54lei
  • 44 sau mai multe 2,27lei
  • 50 sau mai multe 2,09lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (295 buc.)
Capacitate condensator: 100nF
Tensiune de lucru max.: 220V AC, 630V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 15mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R60
Caracteristici
Alias 60PI31005030K
Capacitanţa 100nF
Dimensiuni carcasa 18x7.5x13.5mm
Material Plastic
Raster terminale 15mm
Serie condensatoare R60
Tip condensator cu poliester
Tip montare Clema
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%