Condensator poliester, 100nF, 200V AC, 400V DC, WIMA - MKS4G031003F00KSSD
- Producător Wima
- Cod produs:T144788
1,20lei
- Fără TVA:0,99lei
- 6000 sau mai multe 1,15lei
- 9000 sau mai multe 1,14lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 100nF
Tensiune de lucru max.: 200V AC, 400V DC
Toleranta: ±20%
Raster terminale: 10mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
| Capacitanţa | 100nF |
| Dimensiuni carcasa | 5x11x13mm |
| Dimensiuni terminale | lung. 6mm |
| Material | Plastic |
| Raster terminale | 10mm |
| Serie condensatoare | MKT |
| Tip condensator | cu poliester |
| Tip montare | Clema |
| Tip produs | Contactor |
| Toleranţa | ±20% |