Condensator poliester, 100nF, 200V AC, 400V DC, WIMA - MKS4G031003F00KSSD
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144788
Distribuie
  • 1,20lei
  • Fără TVA:0,99lei
  • 6000 sau mai multe 1,15lei
  • 9000 sau mai multe 1,14lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 100nF
Tensiune de lucru max.: 200V AC, 400V DC
Toleranta: ±20%
Raster terminale: 10mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 100nF
Dimensiuni carcasa 5x11x13mm
Dimensiuni terminale lung. 6mm
Material Plastic
Raster terminale 10mm
Serie condensatoare MKT
Tip condensator cu poliester
Tip montare Clema
Tip produs Contactor
Toleranţa ±20%