Condensator poliester, 100nF, 200V AC, 400V DC, WIMA - MKS2G031001K00KO00
- Producător Wima
- Cod produs:T144669
3,57lei
- Fără TVA:2,95lei
- 2 sau mai multe 3,35lei
- 10 sau mai multe 2,70lei
- 61 sau mai multe 1,65lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (3768 buc.)
Capacitate condensator: 100nF
Tensiune de lucru max.: 200V AC, 400V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
| Capacitanţa | 100nF |
| Dimensiuni carcasa | 7.2x13x7.2mm |
| Material | Plastic |
| Raster terminale | 5mm |
| Tip produs | Contactor |
| Toleranţa | ±10% |