Condensator poliester, 100nF, 200V AC, 400V DC, WIMA - MKS2G031001K00KO00
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144669
Distribuie
  • 3,57lei
  • Fără TVA:2,95lei
  • 2 sau mai multe 3,35lei
  • 10 sau mai multe 2,70lei
  • 61 sau mai multe 1,65lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (3768 buc.)
Capacitate condensator: 100nF
Tensiune de lucru max.: 200V AC, 400V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 100nF
Dimensiuni carcasa 7.2x13x7.2mm
Material Plastic
Raster terminale 5mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%