Condensator poliester, 100nF, 200V AC, 400V DC, KEMET - R60MI3100AA30K
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T145162
Distribuie
  • 6,52lei
  • Fără TVA:5,38lei
  • 10 sau mai multe 3,14lei
  • 50 sau mai multe 2,48lei
  • 51 sau mai multe 1,95lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (777 buc.)
Capacitate condensator: 100nF
Tensiune de lucru max.: 200V AC, 400V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 15mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R60
Caracteristici
Alias 60MI3100AA30K
Capacitanţa 100nF
Dimensiuni carcasa 18x5x11mm
Material Plastic
Raster terminale 15mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%