Condensator poliester, 100nF, 200V AC, 400V DC, KEMET - R60MI31005030K
- Producător Kemet
- Cod produs:T145161
6,83lei
- Fără TVA:5,65lei
- 10 sau mai multe 4,22lei
- 56 sau mai multe 1,79lei
- 129 sau mai multe 1,69lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (366 buc.)
Capacitate condensator: 100nF
Tensiune de lucru max.: 200V AC, 400V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 15mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R60
Caracteristici
| Alias | 60MI31005030K |
| Capacitanţa | 100nF |
| Dimensiuni carcasa | 18x5x11mm |
| Material | Plastic |
| Raster terminale | 15mm |
| Serie condensatoare | R60 |
| Tip condensator | cu poliester |
| Tip montare | Clema |
| Tip produs | Contactor |
| Toleranţa | ±10% |