Condensator poliester, 100nF, 200V AC, 400V DC, KEMET - R60MI31005030K
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T145161
Distribuie
  • 6,83lei
  • Fără TVA:5,65lei
  • 10 sau mai multe 4,22lei
  • 56 sau mai multe 1,79lei
  • 129 sau mai multe 1,69lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (366 buc.)
Capacitate condensator: 100nF
Tensiune de lucru max.: 200V AC, 400V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 15mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R60
Caracteristici
Alias 60MI31005030K
Capacitanţa 100nF
Dimensiuni carcasa 18x5x11mm
Material Plastic
Raster terminale 15mm
Serie condensatoare R60
Tip condensator cu poliester
Tip montare Clema
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%