Condensator poliester, 100nF, 200V AC, 400V DC, KEMET - R60MF3100AA6AJ
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T145159
Distribuie
  • 4,52lei
  • Fără TVA:3,73lei
  • 10 sau mai multe 2,39lei
  • 50 sau mai multe 2,19lei
  • 57 sau mai multe 1,74lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (601 buc.)
Capacitate condensator: 100nF
Tensiune de lucru max.: 200V AC, 400V DC
Toleranta: ±5%
Raster terminale: 10mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R60
Caracteristici
Alias 60MF3100AA6AJ
Capacitanţa 100nF
Dimensiuni carcasa 13x5x11mm
Material Plastic
Raster terminale 10mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±5%