Condensator poliester, 100nF, 200V AC, 400V DC, KEMET - R60MF3100506AK
- Producător Kemet
- Cod produs:T145158
5,00lei
- Fără TVA:4,13lei
- 61 sau mai multe 1,64lei
- 141 sau mai multe 1,55lei
- 6000 sau mai multe 1,54lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (50 buc.)
Capacitate condensator: 100nF
Tensiune de lucru max.: 200V AC, 400V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 10mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R60
Caracteristici
| Alias | 60MF3100506AK |
| Capacitanţa | 100nF |
| Dimensiuni carcasa | 13x5x11mm |
| Material | Plastic |
| Raster terminale | 10mm |
| Serie condensatoare | R60 |
| Tip condensator | cu poliester |
| Tip montare | Clema |
| Tip produs | Contactor |
| Toleranţa | ±10% |