Condensator poliester, 100nF, 200V AC, 400V DC, KEMET - R60MF3100506AK
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T145158
Distribuie
  • 5,00lei
  • Fără TVA:4,13lei
  • 61 sau mai multe 1,64lei
  • 141 sau mai multe 1,55lei
  • 6000 sau mai multe 1,54lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (50 buc.)
Capacitate condensator: 100nF
Tensiune de lucru max.: 200V AC, 400V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 10mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R60
Caracteristici
Alias 60MF3100506AK
Capacitanţa 100nF
Dimensiuni carcasa 13x5x11mm
Material Plastic
Raster terminale 10mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%