Condensator poliester, 100nF, 200V AC, 400V DC, EPCOS - B32522E6104K
  • Producător Epcos
  • Cod produs:T144452
Distribuie
  • 3,44lei
  • Fără TVA:2,84lei
  • 10 sau mai multe 1,93lei
  • 50 sau mai multe 1,62lei
  • 81 sau mai multe 1,23lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (542 buc.)
Capacitate condensator: 100nF
Tensiune de lucru max.: 200V AC, 400V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 15mm
Temperatura de lucru: -55...125°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 100nF
Dimensiuni carcasa 5x10.5x18mm
Dimensiuni terminale lung. 6mm
Material Plastic
Raster terminale 15mm
Serie condensatoare MKT
Tip condensator cu poliester
Tip montare Clema
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%