Condensator poliester, 100nF, 200V AC, 400V DC, EPCOS - B32522E6104K
- Producător Epcos
- Cod produs:T144452
3,44lei
- Fără TVA:2,84lei
- 10 sau mai multe 1,93lei
- 50 sau mai multe 1,62lei
- 81 sau mai multe 1,23lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (542 buc.)
Capacitate condensator: 100nF
Tensiune de lucru max.: 200V AC, 400V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 15mm
Temperatura de lucru: -55...125°C
Serie: MKT
Caracteristici
| Capacitanţa | 100nF |
| Dimensiuni carcasa | 5x10.5x18mm |
| Dimensiuni terminale | lung. 6mm |
| Material | Plastic |
| Raster terminale | 15mm |
| Serie condensatoare | MKT |
| Tip condensator | cu poliester |
| Tip montare | Clema |
| Tip produs | Contactor |
| Toleranţa | ±10% |