Condensator poliester, 100nF, 160V AC, 250V DC, WIMA - MKS2F031001E00KO00
- Producător Wima
- Cod produs:T144668
1,13lei
- Fără TVA:0,93lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 100nF
Tensiune de lucru max.: 160V AC, 250V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
| Capacitanţa | 100nF |
| Dimensiuni carcasa | 4.5x9.5x7.2mm |
| Material | Plastic |
| Raster terminale | 5mm |
| Serie condensatoare | MKT |
| Subtip ambalaj | bandă |
| Tip condensator | cu poliester |
| Tip montare | Clema |
| Tip produs | Contactor |
| Toleranţa | ±10% |