Condensator poliester, 100nF, 160V AC, 250V DC, WIMA - MKS2F031001E00KO00
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144668
Distribuie
  • 1,13lei
  • Fără TVA:0,93lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 100nF
Tensiune de lucru max.: 160V AC, 250V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 100nF
Dimensiuni carcasa 4.5x9.5x7.2mm
Material Plastic
Raster terminale 5mm
Serie condensatoare MKT
Subtip ambalaj bandă
Tip condensator cu poliester
Tip montare Clema
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%