Condensator poliester, 100nF, 160V AC, 250V DC, KEMET - R82IC3100Z355K
- Producător Kemet
- Cod produs:T145366
3,92lei
- Fără TVA:3,24lei
- 25 sau mai multe 2,34lei
- 80 sau mai multe 1,31lei
- 175 sau mai multe 1,25lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (930 buc.)
Capacitate condensator: 100nF
Tensiune de lucru max.: 160V AC, 250V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R82
Caracteristici
| Alias | 82IC3100Z355K |
| Capacitanţa | 100nF |
| Dimensiuni carcasa | 7.2x5x10mm |
| Material | Plastic |
| Raster terminale | 5mm |
| Tip produs | Contactor |
| Toleranţa | ±10% |