Condensator poliester, 100nF, 160V AC, 250V DC, KEMET - R82IC3100Z355K
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T145366
Distribuie
  • 3,92lei
  • Fără TVA:3,24lei
  • 25 sau mai multe 2,34lei
  • 80 sau mai multe 1,31lei
  • 175 sau mai multe 1,25lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (930 buc.)
Capacitate condensator: 100nF
Tensiune de lucru max.: 160V AC, 250V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R82
Caracteristici
Alias 82IC3100Z355K
Capacitanţa 100nF
Dimensiuni carcasa 7.2x5x10mm
Material Plastic
Raster terminale 5mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%