Condensator poliester, 100nF, 160V AC, 250V DC, KEMET - R60IF3100AA6AK
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T145125
Distribuie
  • 3,65lei
  • Fără TVA:3,02lei
  • 10 sau mai multe 1,96lei
  • 50 sau mai multe 1,55lei
  • 86 sau mai multe 1,15lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (2017 buc.)
Capacitate condensator: 100nF
Tensiune de lucru max.: 160V AC, 250V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 10mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R60
Caracteristici
Alias 60IF3100AA6AK
Capacitanţa 100nF
Dimensiuni carcasa 13x4x9mm
Material Plastic
Raster terminale 10mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%