Condensator poliester, 100nF, 160V AC, 250V DC, KEMET - R60IF3100AA6AJ
- Producător Kemet
- Cod produs:T145124
4,12lei
- Fără TVA:3,41lei
- 10 sau mai multe 2,11lei
- 50 sau mai multe 1,76lei
- 100 sau mai multe 1,62lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (6434 buc.)
Capacitate condensator: 100nF
Tensiune de lucru max.: 160V AC, 250V DC
Toleranta: ±5%
Raster terminale: 10mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R60
Caracteristici
| Alias | 60IF3100AA6AJ |
| Capacitanţa | 100nF |
| Dimensiuni carcasa | 13x4x9mm |
| Material | Plastic |
| Raster terminale | 10mm |
| Tip produs | Contactor |
| Toleranţa | ±5% |