Condensator poliester, 100nF, 160V AC, 250V DC, KEMET - R60IF3100AA6AJ
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T145124
Distribuie
  • 4,12lei
  • Fără TVA:3,41lei
  • 10 sau mai multe 2,11lei
  • 50 sau mai multe 1,76lei
  • 100 sau mai multe 1,62lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (6434 buc.)
Capacitate condensator: 100nF
Tensiune de lucru max.: 160V AC, 250V DC
Toleranta: ±5%
Raster terminale: 10mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R60
Caracteristici
Alias 60IF3100AA6AJ
Capacitanţa 100nF
Dimensiuni carcasa 13x4x9mm
Material Plastic
Raster terminale 10mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±5%