Condensator poliester, 100nF, 140V AC, 250V DC, KEMET - R82IC3100DQ60J
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T145365
Distribuie
  • 3,34lei
  • Fără TVA:2,76lei
  • 10 sau mai multe 1,89lei
  • 50 sau mai multe 1,50lei
  • 100 sau mai multe 1,37lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (5095 buc.)
Capacitate condensator: 100nF
Tensiune de lucru max.: 140V AC, 250V DC
Toleranta: ±5%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R82
Caracteristici
Alias 82IC3100DQ60J
Capacitanţa 100nF
Dimensiuni carcasa 7.2x4.5x9.5mm
Material Plastic
Raster terminale 5mm
Serie condensatoare R82
Subtip ambalaj bandă
Tip produs Contactor
Toleranţa ±5%