Condensator poliester, 100nF, 100V DC, SR PASSIVES - MPEM-100NR7,5/100
Distribuie
  • 0,62lei
  • Fără TVA:0,51lei
  • 100 sau mai multe 0,35lei
  • 400 sau mai multe 0,25lei
  • 930 sau mai multe 0,23lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (5427 buc.)
Capacitate condensator: 100nF
Tensiune de lucru max.: 100V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 7.5mm
Temperatura de lucru: -40...85°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 100nF
Dimensiuni carcasa 9.5x3.5x6.8mm
Material Plastic
Raster terminale 7.5mm
Serie condensatoare MKT
Tip condensator cu poliester
Tip montare Clema
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%