Condensator poliester, 100nF, 100V DC, SR PASSIVES - MPEM-100NR10/100
- Producător SR Passives
- Cod produs:T145007
0,31lei
- Fără TVA:0,25lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 100nF
Tensiune de lucru max.: 100V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 10mm
Temperatura de lucru: -40...85°C
Serie: MKT
Caracteristici
| Capacitanţa | 100nF |
| Dimensiuni carcasa | 12x5.4x8.7mm |
| Material | Plastic |
| Raster terminale | 10mm |
| Serie condensatoare | MKT |
| Tip condensator | cu poliester |
| Tip montare | Clema |
| Tip produs | Contactor |
| Toleranţa | ±10% |