Condensator poliester, 100nF, 100V DC, SR PASSIVES - MPEM-100NR10/100
Distribuie
  • 0,31lei
  • Fără TVA:0,25lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 100nF
Tensiune de lucru max.: 100V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 10mm
Temperatura de lucru: -40...85°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 100nF
Dimensiuni carcasa 12x5.4x8.7mm
Material Plastic
Raster terminale 10mm
Serie condensatoare MKT
Tip condensator cu poliester
Tip montare Clema
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%