Condensator poliester, 100µF, 40V AC, 63V DC, WIMA - MKS4C061007G00KSSD
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144796
Distribuie
  • 119,50lei
  • Fără TVA:98,76lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 100µF
Tensiune de lucru max.: 40V AC, 63V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 37.5mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 100µF
Dimensiuni carcasa 20x39.5x41.5mm
Material Plastic
Raster terminale 37.5mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%