Condensator poliester, 100µF, 40V AC, 63V DC, WIMA - MKS4C061007G00KSSD
- Producător Wima
- Cod produs:T144796
119,50lei
- Fără TVA:98,76lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 100µF
Tensiune de lucru max.: 40V AC, 63V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 37.5mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
| Capacitanţa | 100µF |
| Dimensiuni carcasa | 20x39.5x41.5mm |
| Material | Plastic |
| Raster terminale | 37.5mm |
| Tip produs | Contactor |
| Toleranţa | ±10% |