Condensator electrolitic 4700µF, 10V DC, 105°C, NICHICON - UVZ1A472MHD
- Producător Nichicon
- Cod produs:T129621
-
8,65lei
- Fără TVA:7,15lei
-
- 10 sau mai multe 5,26lei
- 50 sau mai multe 4,23lei
- 100 sau mai multe 3,90lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Condensator electrolitic 4700µF, 10V DC, 105°C, NICHICON - UVZ1A472MHD
Capacitate: 4700µF
Tensiune de lucru: 10V DC
Toleranta: ±20%:
Serie: UVZ
Producator: NICHICON
Caracteristici
| Capacitanţa | 4700µF |
| Curent de lucru max. | 1260mA |
| Dimensiuni carcasa | Ø12.5x25mm |
| Durata de viaţa | 1000h |
| Material | Plastic |
| Raster terminale | 5mm |
| Serie condensatoare | UVZ |
| Tip condensator | electrolitic |
| Tip montare | Surub |
| Tip produs | Contactor |
| Toleranţa | ±20% |
