Condensator electrolitic 33µF, 450V DC, 105°C, NICHICON - UCS2W330MHD6
- Producător Nichicon
- Cod produs:T129025
-
15,40lei
- Fără TVA:12,72lei
-
- 10 sau mai multe 11,23lei
- 25 sau mai multe 8,74lei
- 50 sau mai multe 7,24lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (236 buc.)
Condensator electrolitic 33µF, 450V DC, 105°C, NICHICON - UCS2W330MHD6
Capacitate: 33µF
Tensiune de lucru: 450V DC
Toleranta: ±20%:
Serie: UCS
Producator: NICHICON
Caracteristici
| Capacitanţa | 33µF |
| Caracteristici condensatoare | curent pulsatoriu ridicat, dimensiuni mici ale carcasei, durată lungă de viaţă, fiabilitate ridicată |
| Curent de lucru max. | 980mA |
| Dimensiuni carcasa | Ø18x20mm |
| Durata de viaţa | 10000h |
| Material | Plastic |
| Raster terminale | 7.5mm |
| Serie condensatoare | UCS |
| Tip condensator | electrolitic |
| Tip montare | Clema |
| Tip produs | Clema |
| Toleranţa | ±20% |
