Condensator electrolitic 330µF, 63V DC, 105°C, NICHICON - UVY1J331MPD
- Producător Nichicon
- Cod produs:T129518
-
2,18lei
- Fără TVA:1,80lei
-
- 2800 sau mai multe 1,95lei
- 5600 sau mai multe 1,76lei
- 11200 sau mai multe 1,70lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Condensator electrolitic 330µF, 63V DC, 105°C, NICHICON - UVY1J331MPD
Capacitate: 330µF
Tensiune de lucru: 63V DC
Toleranta: ±20%:
Serie: UVY
Producator: NICHICON
Caracteristici
| Capacitanţa | 330µF |
| Curent de lucru max. | 510mA |
| Dimensiuni carcasa | Ø10x20mm |
| Durata de viaţa | 1000h |
| Material | Plastic |
| Raster terminale | 5mm |
| Serie condensatoare | UVY |
| Tip condensator | electrolitic |
| Tip montare | Surub |
| Tip produs | Contactor |
| Toleranţa | ±20% |
