Condensator electrolitic, 3300µF, 25V DC, impedanta joasa, NICHICON - UPW1E332MHD
- Producător Nichicon
- Cod produs:T222374
-
17,30lei
- Fără TVA:14,30lei
-
- 5 sau mai multe 14,47lei
- 10 sau mai multe 12,89lei
- 25 sau mai multe 10,81lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (418 buc.)
Condensator electrolitic, 3300µF, 25V DC, impedanta joasa, NICHICON - UPW1E332MHD
Tip condensator: electrolitic, cu impedanţa redusa
Capacitate: 3300µF
Tensiune de lucru: 25V DC
Toleranta: ±20%
Serie: UPW
Impedanta: 0.018Ω
Caracteristici
| Capacitanţa | 3300µF |
| Caracteristici condensatoare | dimensiuni mici ale carcasei, fiabilitate ridicată |
| Curent de lucru max. | 3010mA |
| Dimensiuni carcasa | Ø16x31.5mm |
| Durata de viaţa | 8000h |
| Nivel dificultate | Expert |
| Raster terminale | 7.5mm |
| Serie condensatoare | UPW |
| Subtip condensator | cu impedanţă redusă |
| Tip condensator | electrolitic |
| Tip produs | Condensator |
| Toleranţa | ±20% |
| Utilizare condensatoare | alimentatoare pulsatorii |
