Condensator electrolitic 270µF, 250V DC, 105°C, NICHICON - UCY2E271MHD6
- Producător Nichicon
- Cod produs:T129051
-
14,23lei
- Fără TVA:11,76lei
-
- 500 sau mai multe 13,90lei
- 1000 sau mai multe 13,40lei
- 2500 sau mai multe 12,81lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Condensator electrolitic 270µF, 250V DC, 105°C, NICHICON - UCY2E271MHD6
Capacitate: 270µF
Tensiune de lucru: 250V DC
Toleranta: ±20%:
Serie: UCY
Producator: NICHICON
Caracteristici
| Capacitanţa | 270µF |
| Caracteristici condensatoare | curent pulsatoriu ridicat, durată lungă de viaţă |
| Curent de lucru max. | 1350mA |
| Dimensiuni carcasa | Ø16x40mm |
| Durata de viaţa | 12000h |
| Material | Plastic |
| Raster terminale | 7.5mm |
| Serie condensatoare | UCY |
| Tip condensator | electrolitic |
| Tip montare | Clema |
| Tip produs | Clema |
| Toleranţa | ±20% |
