Condensator electrolitic 100µF, 250V DC, 105°C, NICHICON - UVZ2E101MHD
- Producător Nichicon
- Cod produs:T129734
-
14,39lei
- Fără TVA:11,89lei
-
- 10 sau mai multe 8,82lei
- 25 sau mai multe 8,40lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (1 buc.)
Condensator electrolitic 100µF, 250V DC, 105°C, NICHICON - UVZ2E101MHD
Capacitate: 100µF
Tensiune de lucru: 250V DC
Toleranta: ±20%:
Serie: UVZ
Producator: NICHICON
Caracteristici
| Capacitanţa | 100µF |
| Curent de lucru max. | 365mA |
| Dimensiuni carcasa | Ø16x31.5mm |
| Durata de viaţa | 1000h |
| Material | Plastic |
| Raster terminale | 7.5mm |
| Serie condensatoare | UVZ |
| Tip condensator | electrolitic |
| Tip montare | Surub |
| Tip produs | Contactor |
| Toleranţa | ±20% |
