Condensator electrolitic, 1000µF, 25V DC, impedanta joasa, NICHICON - UPW1E102MPD6
- Producător Nichicon
- Cod produs:T222355
-
6,62lei
- Fără TVA:5,47lei
-
- 200 sau mai multe 2,51lei
- 1000 sau mai multe 2,37lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (509 buc.)
Condensator electrolitic, 1000µF, 25V DC, impedanta joasa, NICHICON - UPW1E102MPD6
Tip condensator: electrolitic, cu impedanţa redusa
Capacitate: 1000µF
Tensiune de lucru: 25V DC
Toleranta: ±20%
Serie: UPW
Impedanta: 0.035Ω
Caracteristici
| Capacitanţa | 1000µF |
| Caracteristici condensatoare | dimensiuni mici ale carcasei, fiabilitate ridicată |
| Curent de lucru max. | 1815mA |
| Dimensiuni carcasa | Ø10x31.5mm |
| Durata de viaţa | 5000h |
| Nivel dificultate | Expert |
| Raster terminale | 5mm |
| Serie condensatoare | UPW |
| Subtip condensator | cu impedanţă redusă |
| Tip condensator | electrolitic |
| Tip produs | Condensator |
| Toleranţa | ±20% |
| Utilizare condensatoare | alimentatoare pulsatorii |
