Condensator cu polipropilena, 330nF, 630V DC - MPP-330NR20/630
- Producător SR Passives
- Cod produs:T259580
-
1,22lei
- Fără TVA:1,01lei
-
- 50 sau mai multe 0,81lei
- 180 sau mai multe 0,64lei
- 410 sau mai multe 0,61lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (4130 buc.)
Condensator cu polipropilena, 330nF, 630V DC - MPP-330NR20/630
Tip condensator: cu polipropilena
Capacitate condensator: 330nF
Tensiune de lucru max.: 630V DC
Toleranta: ±10%
Temperatura de lucru: -40...85°C
Serie: {{Seria producatorului}}
Producator: SR PASSIVES
Caracteristici
| Capacitanţa | 330nF |
| Diametru terminale | 0.8mm |
| Dimensiuni carcasa | 22x8.7x15.2mm |
| Lungime terminale | 25mm |
| Nivel dificultate | Mediu |
| Raster terminale | 20mm |
| Tip condensator | cu polipropilenă |
| Tip produs | Condensator |
| Toleranţa | ±10% |
