Condensator cu polipropilena, 330nF, 250V AC, 560V DC - R75LN33304000K
- Producător Kemet
- Cod produs:T259759
-
12,11lei
- Fără TVA:10,01lei
-
- 20 sau mai multe 5,83lei
- 45 sau mai multe 5,52lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (43 buc.)
Condensator cu polipropilena, 330nF, 250V AC, 560V DC - R75LN33304000K
Tip condensator: cu polipropilena
Capacitate condensator: 330nF
Tensiune de lucru max.: 250V AC, 560V DC
Toleranta: ±10%
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R75L
Producator: KEMET
Caracteristici
| Alias | 75LN33304000K |
| Capacitanţa | 330nF |
| Categorie climatica | 55/105/56, IEC 60068-1 |
| Dimensiuni carcasa | 26.5x7x16mm |
| Lungime terminale | 30mm |
| Nivel dificultate | Mediu |
| Raster terminale | 22.5mm |
| Rezistenţa la impuls | 250V/μs |
| Serie condensatoare | R75L |
| Tip condensator | cu polipropilenă |
| Tip produs | Condensator |
| Toleranţa | ±10% |
