Condensator cu polipropilena, 2.2nF, 250V AC, 630V DC - R76PD1220SE00J
- Producător Kemet
- Cod produs:T259857
-
5,72lei
- Fără TVA:4,73lei
-
- 10 sau mai multe 4,33lei
- 50 sau mai multe 2,89lei
- 60 sau mai multe 1,86lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (5 buc.)
Condensator cu polipropilena, 2.2nF, 250V AC, 630V DC - R76PD1220SE00J
Tip condensator: cu polipropilena
Capacitate condensator: 2.2nF
Tensiune de lucru max.: 250V AC, 630V DC
Toleranta: ±5%
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R76
Producator: KEMET
Caracteristici
| Alias | 76PD1220SE00J |
| Capacitanţa | 2.2nF |
| Categorie climatica | 55/105/56, IEC 60068-1 |
| Dimensiuni carcasa | 10x3x8mm |
| Lungime terminale | 4mm |
| Nivel dificultate | Mediu |
| Raster terminale | 7.5mm |
| Rezistenţa la impuls | 2.8kV/μs |
| Serie condensatoare | R76 |
| Tip condensator | cu polipropilenă |
| Tip produs | Condensator |
| Toleranţa | ±5% |
