Condensator cu polipropilena, 2,2µF, 275V AC, 560V DC, KEMET - R46KR422040M2M
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T286076
Distribuie
  • 15,38lei
  • Fără TVA:12,71lei
  • 10 sau mai multe 11,29lei
  • 18 sau mai multe 5,62lei
  • 41 sau mai multe 5,32lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (566 buc.)
Tip condensator: cu polipropilena
Seria: R46
Capacitate: 2,2µF
Toleranta: ±20%
Temperatura de lucru: -40...110°C
Domeniu utilizare: intre polii de alimentare
Tensiune de lucru max.: 275V AC, 560V DC
Producator: KEMET
Caracteristici
Capacitanţa 2,2µF