Condensator cu polipropilena, 2,2µF, 275V AC, 560V DC, KEMET - R46KR422040M2M
- Producător Kemet
- Cod produs:T286076
15,38lei
- Fără TVA:12,71lei
- 10 sau mai multe 11,29lei
- 18 sau mai multe 5,62lei
- 41 sau mai multe 5,32lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (566 buc.)
Tip condensator: cu polipropilena
Seria: R46
Capacitate: 2,2µF
Toleranta: ±20%
Temperatura de lucru: -40...110°C
Domeniu utilizare: intre polii de alimentare
Tensiune de lucru max.: 275V AC, 560V DC
Producator: KEMET
Caracteristici
| Capacitanţa | 2,2µF |