Condensator cu polipropilena, 22µF, 1500V DC - C4AQSBW5220A3NJ
- Producător Kemet
- Cod produs:T258879
-
83,85lei
- Fără TVA:69,30lei
-
- 3 sau mai multe 54,94lei
- 5 sau mai multe 51,98lei
- 506 sau mai multe 49,35lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Condensator cu polipropilena, 22µF, 1500V DC - C4AQSBW5220A3NJ
Tip condensator: cu polipropilena
Capacitate condensator: 22µF
Tensiune de lucru max.: 1500V DC
Toleranta: ±5%
Temperatura de lucru: -40...105°C
Serie: C4AQ
Producator: KEMET
Caracteristici
| Alias | 4AQSBW5220A3NJ |
| Capacitanţa | 22µF |
| Categorie climatica | 55/105/56, IEC 60068-1 |
| Curent de lucru max. | 17A |
| Dimensiuni carcasa | 57.5x50x35mm |
| Nivel dificultate | Mediu |
| Raster terminale | 52.5x20.3mm |
| Rezistenţa ESR | 4.6Ω |
| Rezistenţa la impuls | 14V/μs |
| Serie condensatoare | C4AQ |
| Subtip condensator | DC-Link |
| Tip condensator | cu polipropilenă |
| Tip produs | Condensator |
| Toleranţa | ±5% |
| Utilizare condensatoare | de filtrare |
