Condensator cu polipropilena, 20µF, 350V AC, 800V DC, KEMET - R53BY52000000K
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T286232
Distribuie
  • 58,55lei
  • Fără TVA:48,39lei
  • 4 sau mai multe 57,05lei
  • 23 sau mai multe 53,83lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (7 buc.)
Tip condensator: cu polipropilena
Seria: {{Seria producatorului}}
Capacitate: 20µF
Toleranta: ±10%
Temperatura de lucru: -40...125°C
Domeniu utilizare: {{Utilizare condensatoare}}
Tensiune de lucru max.: 350V AC, 800V DC