Condensator cu polipropilena, 20µF, 350V AC, 800V DC, KEMET - R53BY52000000K
- Producător Kemet
- Cod produs:T286232
58,55lei
- Fără TVA:48,39lei
- 4 sau mai multe 57,05lei
- 23 sau mai multe 53,83lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (7 buc.)
Tip condensator: cu polipropilena
Seria: {{Seria producatorului}}
Capacitate: 20µF
Toleranta: ±10%
Temperatura de lucru: -40...125°C
Domeniu utilizare: {{Utilizare condensatoare}}
Tensiune de lucru max.: 350V AC, 800V DC